Schmidt Machinery – lider w produkcji różnych typów ładowarek kołowych

Schmidt Machinery – lider w produkcji różnych typów ładowarek kołowych

SCHMIDT MACHINERY to markowy producent ładowarek kołowych najwyższej jakości. Zajmuje się również wyrobem wózków widłowych i osprzętu do maszyn. Wytwarzany sprzęt jest bardzo odporny na uszkodzenia i obciążenia mechaniczne. Jest prosty w obsłudze i w zasadzie bezawaryjny.

Schmidt Machinery wytwarza maszyny wielofunkcyjne, które doskonale przystosowane są do osprzętu. Stosując różnego typu nakładki można zwiększyć funkcjonalność sprzętu, który wykorzystuje się w różnych okolicznościach, do różnego rodzaju prac. Sprzęt został opracowany przez naszych konstruktorów, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie. Precyzyjnie wykonany przeznaczony jest na długie lata użytkowania.

Produkujemy różne typy ładowarek kołowych – miniładowarki, ładowarki czołowe, teleskopowe. Ładowarki nowe, z gwarancją, spełnią Państwa oczekiwania. Szczególnie wśród ładowarek czołowych jest wiele nowości, z którymi warto zapoznać się na naszej stronie internetowej. Wszystkie nasze produkty zostały dokładnie opisane. W menu znajdą Państwo również galerię zdjęć przedstawiających wszystkie maszyny. Na stronie firmowej zamieściliśmy także certyfikaty potwierdzające profesjonalizm Schmidt Machinery.

Ładowarki kołowe to maszyny przeznaczone do szeroko rozumianych prac budowlanych oraz rolniczych. Dzięki szerokiej gamie osprzętu można modyfikować i przystosować ładowarkę do pracy w określonej sytuacji. W budownictwie i rolnictwie ładowarki nowe są szczególnie pożądane. Intensywność tych prac wymaga sprzętu odpornego i bezawaryjnego.

Poza szerokim asortymentem ładowarek kołowych wytwarzamy również wózki widłowe. Sprzęt bardzo pomocny w magazynach, halach fabrycznych, hurtowniach, gdzie na co dzień transportuje się ładunki na niewielkie odległości. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu branż bez tego rodzaju sprzętu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą różnych typów ładowarek kołowych, wózków widłowych i osprzętu. Produkowany przez nas sprzęt jest odporny na korozję. Zajmujemy się serwisowaniem wszystkich maszyn - tych na gwarancji, jak i po okresie gwarancyjnym. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych niezawodnych maszyn.