Ładowarki teleskopowe SCHMIDT MACHINERY

Ładowarki teleskopowe SCHMIDT MACHINERY

Jednym z najbardziej uniwersalnych typów ładowarek kołowych oferowanych przez firmę Schmidt są ładowarki teleskopowe. Jak wszystkie produkty tego producenta mają bardzo nowoczesną i wzmocnioną konstrukcje. Dlatego charakteryzują się wysoką niezawodnością i wytrzymałością. Jednocześnie są proste w obsłudze.

Głównymi cechami ładowarek teleskopowych jest to, iż mogą być wykorzystywane w bardzo trudnym terenie i charakteryzują się dużym udźwigiem. Wyposażone są również w specjalne urządzenia pozwalające na stabilizowanie ładunku, aby nie spadł i nie został uszkodzony. Posiadają one również wiele funkcji hydraulicznych, między innymi podnoszenie teleskopowego ramienia w górę lub opuszczanie go w dół. Poza tym istnieje możliwość, aby zaopatrzyć ładowarki teleskopowe w wysokiej jakości dodatkowe części. Dzięki nim w prosty sposób można przekształcić je na przykład w wózki widłowe lub koparki.

Ładowarki teleskopowe mogą spełniać więc wiele funkcji. Dlatego doskonale sprawdzają się między innymi na budowach, nadają się do pracy w gospodarstwach rolnych, leśnictwie i pracach komunalnych.